Nejlepší kloubní výživa pro psy? Patří k ní i kolagen!

Věděli jste, že i psy mohou trpět nedostatkem kolagenu? Jsou to savci jako lidé a také u nich dochází věkem k poklesu tvorby kolagenu v těle. Nejvýrazněji se to projevuje na jejich pohybovém aparátu.

„Kolagen může pomoci zvířeti s řadou problémů. Například při stárnutí kůže, pigmentových skvrnách, suché a popraskané kůži, nekvalitní a padající srsti a hřívě, se slabými a lámavými drápy a rohovinou… Kolagen tvoří 30 % veškeré bílkovinné tkáně v těle zvířete a až 70 % kůže,“ vysvětluje veterinární lékařka Markéta Sedlinská.

Jak jim ho nejlépe doplnit? Dnes již existuje kolagen pro psy, který je výbornou kloubní výživou. Během mnoha let existence kolagenu pro lidi značky Inca Collagen jsme obdrželi nespočet nadšených recenzí od zákazníků, a proto jsme se rozhodli jít dál. Tak vznikl prémiový český produkt Incapet Collagen – unikátní bioaktivní kolagen určený speciálně pro zvířata. A postupně se k nadšeným zákazníkům, kteří náš kolagen užívají sami, přidávají i spokojení chovatelé psů, protože Incapet Collagen:

  • pomáhá posilnit chrupavky, měkké tkáně i klouby
  • pomáhá snížit klinické příznaky onemocnění pohybové soustavy
  • pomůže posilnit kosti
  • pomáhá lepšímu hojení ran po různých zraněních a chirurgických zákrocích
  • pomáhá při celkové regeneraci u zvířat s vysokou fyzickou zátěží
  • výrazně pomůže zlepšit mobilitu starších zvířat
  • zlepšuje kvalitu srsti a drápů
  • pomůže posilnit zuby

pomáhá při hojení a regeneraci kůže při různých kožních problémech

V čem spočívá tajemství Incapet Collagen a proč tak úžasně funguje? Nejlepší kolagen pro psy musí splňovat určitá kritéria, která Incapet do puntíku naplňuje. Jde totiž o mořský kolagen z prvotřídních zdrojů, který patří k nejlépe stravitelným kolagenem. Vyrábí se šetrnou metodou enzymatické hydrolýzy, díky čemu je bio-aktivní a organismus psa ho bez problémů zpracuje. Incapet Collagen neobsahuje nic jiného, jen stoprocentní kolagen ve formě lyofilizovaného prášku s velmi jemnými a dobře rozpustnými částicemi. Žádné přídavné látky, žádná dochucovadla.

Nezapomínejte na to, že kvalitní péče o zdraví vašeho nejlepšího přítele mu může výrazně prodloužit život. Užívejte si šťastné chvíle se svým pejskem i díky doplňku krmiva Incapet Collagen.